Whats the Story?

2005年結成、オリジナル曲を中心になんでも演奏しちゃうトランペット-ギターのデュオ。

Members

松木理三郎 トランペット、ケンタカハシ ギター
MATSUKI Risabro/tp、Ken TAKAHASHI/gt

Live Schedule

10/17(Tue) 20:00- @国立・猪口菜 feat. ちざわゆうこ vo
11/10(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
12/14(Thu) 20:00- @国立・猪口菜

Live Archives

09/08(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
09/02(Sat) 18:00- as guest of 渡邊真位 vo,harpLive @国立・アートスペース&ティー わとわ
08/11(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 渡邊真位 vo,harp
07/12(Wed) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 武石由起子 vo
06/09(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
05/12(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
04/27(Thu) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 愛沢まり b
03/10(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. ちざわゆうこ vo
02/08(Wed) 20:00- @国立・猪口菜
01/20(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
’16/12/14(Wed) 20:00- @国立・猪口菜 feat. ちざわゆうこ vo
’16/11/04(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 愛沢まり b
’16/10/14(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. ちざわゆうこ
’16/09/17(Sat) 18:00- as guest of 渡邊真位 vo,harpLive @国立・アートスペース&ティー わとわ
’16/09/14(Wed) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 渡邊真位 vo,harp
’16/08/10(Wed) 20:00- @国立・猪口菜
’16/07/08(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
’16/06/10(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 愛沢まり b
’16/05/16(Mon) 20:00- @国立・猪口菜
’16/04/08(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 愛沢まり b
’16/03/11(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 愛葉 belly dance
’16/02/13(Sat) 20:00- @国立・猪口菜
’16/01/08(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
’15/12/11(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
’15/11/13(Fri) 20:00- @国立・猪口菜 feat. 愛葉 belly dance
’15/10/09(Fri) 20:00- @国立・猪口菜
’15/09/26(Sat) 18:00- as guest of 渡邊真位 vo,harpLive @国立・アートスペース&ティー わとわ
’15/09/22(Tue) 20:00- @国立・猪口菜

Featured Tracks

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.